Seno ir nekokybiško permanentinio makiažo / tatuiruotės šalinimas yra ilgas procesas. Šalinimo eiga ir trukmė priklauso nuo anksčiau naudoto pigmeto, kaip giliai tas pigmentas buvo įvestas į odą, prieš kiek laiko daryta paskutinė procedūra bei kaip oda reaguoja į pačią šalinimo procedūrą. Šis procesas yra intervencija į odą, todėl labai svarbu kokia technika yra naudojama norint pašalinti pigmentą, kiek preliminariai gali būti paskirtų seansų ir kokie yra tinkami laiko intervalai tarp kiekvienos sesijos. Nerekomenduojama padengti ar taisyti seną permanentinį makiažą naudojant kamufliažą (odos spalvos pigmentas), nes dermoje kaupiasi didėjantis pigmento kiekis. Atlikus kamufliažinę techniką ant seno permanento nereiškia, kad prieš tai darytas permanentas jau taps nebepastebimas, koks ir būtų tikslas – paslėpti nekokyško ilgalaikio makiažo žymes, tačiau žmogaus oda vis vien reaguos į UV spindulius, taip pat gali keistis aktvyviau sportuojant ar dėl individualių savybių. Tad tikrai ši kamufliažinė technika nėra rekomenduojama, kadangi ji tik dar bus labiau pastebima, nes pati žmogaus oda dėl anksčiau išvardintų aplinkybių turi savybių keistis.

Yra keletas būdų, kaip galima pašalinti nepageidaujamą permanentinį makiažą / tatuiruotę, tačiau pagrindiniai yra du: lazeris arba specialius šalinimo skystis. “Baltic Brows®” ilgalaikio makiažo šalinimo skystis gali pašalinti nepageidaujamas tatuiruotes arba permanentinį makiažą. Kad būtų saugu ir išvengtumėte odos pokyčių po gijimo, rekomenduojame sesijas atlikti periodiškai pagal meistro rekomendacijas. Pirmojo seanso metu nesistenkite pilnai pašalinti viso pigmento, nes yra didelė tikimybė, jog galite per daug sužaloti odą, taip, jog net sugijus gali atsirasti randai. Paprastai spalva beveik pilnai pasišalina po 1-5 procedūrų (priklausomai nuo esamo pigmento intensyvumo bei kaip giliai jis buvo įvestas į odą).

Pasiruošimas prieš procedūrą:

  • 1 dieną prieš procedūrą nevartokite alkoholio, kavos, stiprios arbatos, kraujo krešėjimą mažinančių vaistų;
  • 7 dienas prieš procedūrą nesilankykite soliariume ir venkite tiesioginių saulės spindulių;
  • 1 dieną prieš procedūrą venkite sunkaus ir aštraus maisto;
  • 1 mėnesį iki procedūros nerekomenduojame atlikti mezoterapijos, biorevitalizacijos, veido šveitimo rūgščių, veido valymo, veido plaukų šalinimo, kapiliarų šalinimo lazeriu procedūrų;
  • 1 dieną prieš procedūrą nevartokite aspirino, vitamino E, niacino, Ibuprofeno;
  • Jei esate atlikę botokso ar kitas injekcijas, rekomenduojame mažiausiai išlaukti 1 mėnesį prieš atliekant šalinimo procedūrą.

Gijimo procesas:

Po procedūros gali atsirasti odos patinimas ir paraudimas, kuris gali išlikti 1- 4 dienas, priklausomai nuo organizmo. Jei susidaro maži šašiukai leiskite jiems patiems nukristi, nekrapštykite.

Priežiūra po procedūros:

  • 10 dienų nieko nereikia daryti, netepti jokiais kremais.
  • 10 dienų nenaudokite veido valiklių, dekoratyvinės kosmetikos toje vietoje, kur buvo atlikta procedūra, nesilankykite baseline, pirtyse, venkite ilgų dušų, tiesioginių saulės spindulių, intensyvaus sporto.
  • Po 10 dienų pradėti 2-3 kartus dienoje naudoti Baltic Brows kremą.