Kas yra permanentinis makiažas?

permanentinis-makiazas-54293dfc1b3a6

Permanentinis makiažas yra kosmetinė procedūra, kurios metu į odą yra įvedamas specialus pigmentas. Rezultatas yra ilgalaikis, nepriklausomai kokia procedūra yra atliekama – antakiai, akių pravedimai ar lūpų mikropigmentacija. Norint išgauti tobulą rezutatą dažnu atveju vienos procedūros nepakanka, kadangi pigmento įsisavinimui įtakos turi įvairūs faktoriai – vidiniai (stresas, vartojami vaistai, ligos ir kt.) ir išoriniai (saulė, procedūros veidui, pirtis, soliariumas ir kt.). Šiomis dienomis atliekamas permanentinis makiažas atrodo natūraliau, gali būti beveik nepastebimas kaip žmogaus atliktas darbas, tačiau jis ir laiko trumpiau, t.y. atnaujinti būtina kas metus. Neatnaujinant gali visiškai išnykti kelerių metų bėgyje, priklausomai nuo pasirinktos spalvos intensyvumo, technikos, gyvenimo būdo bei odos tipo.

Antakių ilgalaikio makiažo technikos:

Microblading – plaukelių technika (taip pat žinoma kaip 6D antakiai, Eyebrow Embroidery, Eyebrow Feathering, Softap) yra ilgalaikis makiažas, atliekamas rankiniu būdu pigmentą įvedus į viršutinį dermos sluoksnį, taip užpildant antakių formą. Kiekvienas „Plaukelis“ yra įpiešiamas atskirai, o jų storis bei spalvos intensyvumas lemia antakių ilgaamžiškumą. Kuo plonesni ir šviesesni – tuo trumpiau gali išsilaikyti efektas, žinoma, dar 80% darbo lemia priežiūra po procedūros gijimo metu. Būtina laikytis meistro nurodymų ir rekomendacijų.  Sausos odos atveju korekcija po mėnesio gali būti ir nereikalinga. Visais kitais atvejais rekomenduojama korekciją atlikti 1-3 mėnesių laikotarpyje. Sekanti korekcija po 1- 1,5 metų. Kadangi efektas labai natūraliai atrodantis, būtina atnaujinti kas metus, kitu atveju rezultatas visiškai išbluks.

Kadangi pigmentas yra įvedamas arčiau odos  paviršiaus, plaukeliai atrodo ypač aiškūs ir ryškūs. Šis metodas idealus tiems, kurie nori patobulinti savo antakių formą. Turime paminėti, kad ši technika dažnu atveju netinka riebiai, problematiškai, porėtai odai. Ši technika sugijus atrodo ypač natūraliai. Ji puikiai tinka žmonėms sergantiems alocepija ar bet kuria kita liga, kuri sukelia plaukų slinkimą.

Microblading technika nerekomenduojama:
– jei oda yra labai riebi (nes išskiria daug sebumo bei limfos, todėl gyjant kartu pašalinamas ir pigmentas arba sugijus vaizdas labiau primena šešėlį);
– labai jautriai odai, kurioje daug paviršinių kapiliarų, porėtai odai (plaukeliai sugijus nebūna aiškūs, labiau primena šešėlinį variantą);
– ant seno, neišblukusio permanento (įvedus pigmentą, efektas sugijus taip pat nėra aiškus, plaukeliai “išsilieja”, ypač jei prieš tai buvo atliktas tušavimo būdas).

Microblading metodas yra idealus kiekvienai norinčiai pasidaryti ilgalaikį antakių makiažą, tačiau bijančiai, kad tai atrodys nenatūraliai.

Ombre –  tai populiari antakių ilgalaikio makiažo šešėliavimo technika, atliekama naudojant permanentinio makiažo aparatą arba manualinį įrankį. Naudojamos itin smulkios adatėlės, sukuriamas soft, powder brows efektas. Stengiamasi antakių formos neįrėminti, o sukurti tokį įvaizdį, jog atrodytų tarsi lengvai padažyta su šešėliais. Šis būdas rekomenduojamas turint mažai natūralių plaukelių ir norint, kad antakiai atrodytų pilnesni, ryškesni, su aiškia simetrija. Taip pat tinka ir turintiems riebią odą. Ombre šešėliavimo principas – antakių uodegėlės tamsesnio atspalvio, priekiai – šviesesni.

Procedūros metu atliekama manualinė technika – microblading, t.y, išpiešiamas plaukelių “raštas” ir, kad rezultatas būtų ryškesnis, atliekamas šešėliavimas (manualiniu įrankiu arba aparatu).  Šią kombinuotą techniką galima atlikti, jei turite seną, tačiau jau labai išblukusį permanentinį makiažą, taip pat norint ryškesnio galutinio rezultato. Siūlome dvi skirtingas kombinacijas:

  • Microblading + šešėlavimas antakio apačioje arba pagal poreikį, taip sukuriant šiek tiek stipresnį ir ryškesnį antakių efektą.

  

  • Microblading plaukeliai priekyje + Ombre. Pakankamai ryški, tačiau natūralumą išlaikanti antakių ilgalaikio makiažo technika. Keletas išpieštų plaukelių ir stipresnis šešėliavimas tarsi palieka tiek natūralių, tiek šešėliais paryškintų antakių efektą.

 

Naujausia šių metų technika – netvarkingai, nešabloniškai kuriamas permanentinių plaukelių “raštas”, kuris kiekvienam klientui pritaikomas individualiai. Plaukeliai gali būti kombinuojami su šešėliavimu, taip labiau suteikiant tankumo  ir vešlumo įspūdį. Plaukeliai išpiešiami taip, jog antakių formai nesuteiktų griežtos formos. Plaukeliai gali būti atlikti microblading technika arba išpiešti aparatu.

   

Akių permanentinio makiažo technikos:

Tai lengviausias būdas paryškinti akių grožį ir sukurti akių pakėlimo efektą. Gali būti atliekamas įvairaus ilgio bei storio atsižvelgiant į akies dydį, vokų užkritimą ir kitus bruožus. Akių pravedimai turi paryškinti, pagyvinti Jūsų akis, tačiau jokiu būdu nesuteikti “liūdnų akių”, “mažesnių akių” efekto ir pan.  Procedūros metu akys gali stipriai sutinti, todėl turite nusiteikti, kad kelias dienas venkite buvimo viešumoje, tiesioginių saulės spindulių. Rezultatas paprastai išsilaiko ilgiausiai, lyginant su antakių ar lūpų dermopigmentacija, kadangi akių oda labai plona.  Korekcija rekomenduojama 1-3 mėnesių laikotarpyje, o spalvos atnaujinimas, paryškinimas atliekamas po 1,5-2 metų.

Eyeliner arba dar kitaip vadinamas “katės efektas” itin populiarus tarp moterų, kurios nori sukurti žaismingą, gyvybingą akių žvilgsnį. Prieš procedūrą yra naudojami nuskausminamieji, akys gali šiek tiek sutinti, todėl kelias dienas venkite viešumos, tiesioginės dienos šviesos, kol patinimas praeis. Korekcija rekomenduojama 1-3 mėnesių laikotarpyje, o spalvos atnaujinimas, paryškinimas atliekamas po 1,5-2 metų.

Tai technika, kuri atrodo kaip kasdieninis makiažas, padarytas pieštuku ar šešėliu. Pravedimo uodegėlė šiek tiek tamsesnė nei priekis, tokiu būdu sukuriamas Ombre efektas. Su meistrės konsultacija ir patarimais, galima naudoti kelias spalvas su švelniais perėjimais dar labiau paryškinant akių spalvą. Po procedūros yra tikėtinas akių patinimas, kuris po kelių dienų išnyksta. Taip pat visą gijimo laikotarpį (10 – 14 dienų) nenaudoti dekoratyvinės kosmetikos toje vietoje, kur buvo atlikta procedūra. Norint pasiekti norimą rezultatą, korekcija atliekama 1-3 mėn laikotarpyje, tačiau būna tokių atvejų, kad dėl odos tipo, priežiūros, reikalingos net kelios korekcijos.

Lūpų permanentinis makiažas:

 

Dažniausiai atliekama norint šiek tiek padidinti lūpų formą, paryškinti kontūrą, spalvą, pakeisti atspalvį (pvz. suteikti šiltesnę spalvą) arba kartais esant būtinybei – lūpoms suteikti simetriją (jei dėl mechaninių pažeidimų forma tapo nevienoda, galbūt atsirado randas ir pan.) Lūpų procedūrai turite labai nusiteikti ir pasiruošti. Visų pirma likus savaitei iki procedūros, rekomenduoja pradėti Herpes pūslelinės profilaktiką: gerti (Zovirax, Acyclovir ar kt.) po 1 tabletę 3 kartus per dieną ir naudoti tepalą lūpų kontūrui. Dėl vartojimo būtina pasitarti su savo gydytoju. Po procedūros taip pat tęsti rekomendacijas. Būtina susiplanuoti kelias dienas po procedūros vengti viešumos, tiesioginių saulės spindulių, t.y. nesidaryti prieš svarbius įvykius, kadangi po atliktos procedūros lūpos linkusios sutinti, spalva būna labai intensyvi. Per kelias dienas spalva bei tinimas nuslūgsta, pradeda matytis norimas rezultatas. Korekcija atliekama iki 3 mėn. laikotarpyje.

Krūtinės areolės dermapigmentacija:

Ši procedūra taikoma norint paryškinti spenelio areolės spalvą, pakoreguoti spenelio formą ar net siekiant suformuoti naują spenelio areolę po krūtinės rekonstrukcijos operacijos. Dermapigmentacija gali būti taikoma ne tik kosmetologijoje, bet ir medicinoje. Nors ši procedūra nėra labai paplitusi Lietuvoje, bet užsienyje, moterys po įvairių ligų pasiryžta šiai procedūrai, kad atkurtų savo moteriškumą. Prieš procedūrą yra naudojami nuskausminamieji, taip pat nusiteikite, kad kelias dienas matysis patinimas, kuris po gyjimo laikotarpio (10 – 14 dienų) pranyksta.

Skalpo dermapigmentacija:

Nuplikimas, skląstymo išryškėjimas, randai galvos srityje – tai tik nedaugėlis problemų, dėl kurių žmonės kompleksuoja. Šiuo metu tai gali būti nesunkiai maskuojami dermapigmentacijos pagalba, tuo pačiu ne tik paslepiant trūkumus, bet ir galbūt vizualiai pajauninant Jus. Skalpo dermapigmentacija –  procedūra ypatingai populiari vyrų tarpe. Esant nuplikimui, tokiose šalyse kaip Jungtinės Amerikos Valstijos, Izraelis, Italija, Ispanija didžioji dalis žmonių susidūrę su šia problema, pasiryžta atlikti skalpo dermapigmentaciją. Mūsų profesionalios meistrės įvertinusios situaciją, pasikonsultavę kokio rezultato tikitės, paskiria atitinkamą korekcijų skaičių. Rezultatas primena trumpą plaukų kirpimą.

Apgamėlų imitacija:

Apgamas – nesenstantis elegantiškumo ženklas, kuris suteikia Jūsų veidui išraiškingumo bei išskirtinumo. Dabar kiekvienas permanentinio makiažo pagalbą galite susikurti savo apgamą pasirinktoje vietoje. Pagal jūsų lūkesčius, mūsų profesionalūs meistrai individualiai paskirs korekcijų skaičių.