BALTIC BROWS AKADEMIJA – profesionalaus, kokybiško, natūraliai atrodančio semi-permanentinio makiažo ir dermapigmentacijos studija. Siūlome šias paslaugas:

  • Antakių semi–permanentinis makiažas : microblading (6D), Ombre, microblading + šešėliavimo kombinacija, plaukeliai priekyje + Ombre;
  • Akių linijos pravedimas;
  • Akių šešėliavimas;
  • Lūpų mikropigmentacija: pilnas lūpų tušavimas, dalinis lūpų tušavimas;
  • HFS (HAIR FOLLICLE STIMULATION) – skalpo dermapigmentacija esant nuplikimui (vyrams);
  • Skląstymo dermapigmentacija HFS metodu;
  • Randų maskavimas dermapigmentacijos pagalba;
  • Krūtinės aureolės atstatymas po operacijos dermapigmentacijos pagalba;
  • Profesionalūs mokymai, išduodami įmonės, patvirtintos švietimo ir mokslo institucijų registre.

Kolektyvas

DSC_5661

Baltic Brows akademijos įkūrėja, permanentinio makiažo meistrė Rita Romo

“I am an artist and the human skin is my canvas”. Rita Romo

“Aš esu meninkė ir žmogaus oda yra mano drobė”. Rita Romo

Sertifikuota mikropigmentacijos meistrė, įgijusi daugybę Master kvalifikacijos sertifikatų užsienyje.

Kodėl aš šioje srityje?

2014 m. įgyjau architektūros magistro diplomą Kauno technologijos universitete. Paraleliai 2 metus dirbau architekte ir projektavau eksterjerą bei interjerą. Talentas, nelengvos studijos bei darbas stipriai ugdė menišką sielą, tačiau laikui bėgant suvokiau, kad Lietuvos ekonominėje situacijoje meniškumas lieka tik antroje vietoje. Tai nulėmė pasirinkti grožio sritį, kurioje meniškumas bei estetikos pojūtis yra svarbiausi.  Šiandien dirbu micropigmentacijos specialiste ir esu begalo laiminga, matydama klientų šypsenas bei padėkas už pakoreguotus ir pataisytus jų trūkumus.

Screenshot_5

Permanentinio makiažo meistrė Rosita Šimkutė

Kodėl aš šioje srityje?

Ieškojau savęs, ką galėčiau išbandyti naujo. Visuomet akys krypo į grožio sritį. Nusprendžiau savo jėgas išbandyti permanentinio makiažo srityje. Baigusi bazinius mokymus, dirbau neilgai, nes jaučiau, jog vis dar trūksta žinių, o tobulėti nebuvo galimybės. Kuriam laikui net buvau sustabdžiusi veiklą, tačiau tikėjau, jog tai dar nepabaiga ir ateityje vis tiek darysiu tai kas man labai patinka – ilgalaikio makiažo procedūras. Viešojoje erdvėje stebėjau Lietuvoje ir ne tik dirbančių meistrių darbus ir pro mano akis niekada nepraslydavo Ritos Romo darbai. Labai jais žavėjausi! Ir vieną dieną nusprendžiau parašyti motyvacinį laišką Baltic Brows akademijai. Akademija atkreipė dėmesį į mane ir ko gero tai buvo viena sėkmingiausių dienų mano gyvenime. Meistrė Rita Romo įdėjo be galo daug pastangų ir laiko perteikti visas savo įgytas žinias ir patirtį, kai aš tapau jos asistente bei Baltic Brows akademijos meistre. Dabar jaučiu, kad esu ten kur turėčiau būti.