Pirmiausia, kas yra permanentinis makiažas?

Permanentinis makiažas yra kosmetinė procedūra, kurios metu į odą yra įvedamas specialus pigmentas. Rezultatas yra ilgalaikis, nepriklausomai kokia procedūra yra atliekama – antakiai, akių pravedimai ar lūpų mikropigmentacija. Norint išgauti tobulą rezultatą dažnu atveju vienos procedūros nepakanka, kadangi pigmento išliekamumui įtakos turi įvairūs faktoriai – vidiniai (stresas, vartojami vaistai, ligos ir kt.) ir išoriniai (saulė, procedūros veidui, pirtis, soliariumas ir kt.). Šiomis dienomis atliekamas permanentinis makiažas atrodo natūraliau, gali būti beveik nepastebimas kaip žmogaus atliktas darbas, tačiau jis ir laiko trumpiau, t.y. atnaujinti būtina kas metus. Neatnaujinant gali visiškai išnykti kelerių metų bėgyje priklausomai nuo pasirinktos spalvos intensyvumo, technikos, gyvenimo būdo bei odos tipo.

Microblading (6D)- ilgalaikio antakių makiažo plaukelių technika (taip pat žinoma kaip 6D antakiai, Eyebrow Embroidery, Eyebrow Feathering, Softap) atliekama rankiniu būdu pigmentą įvedus į viršutinį dermos sluoksnį, taip užpildant antakių formą. Pagrindinis įrankis – plunksna, susidedanti iš daugybės mažų adatų. Šis būdas – artistiškas, papildantis ir išlaikantis natūralių plaukelių kryptį, o jei jų nėra – tuomet plaukeliai yra imituojami. Tai gražus, natūraliai atrodantis efektas, kurio metu patobulinama antakio forma bei simetrija.

Nerekomenduojama:

 • Jei Jūsų oda yra riebi (gamina daug sebumo ir limfos, todėl gijimo laikotarpiu plaukeliai gali išsilieti ir labiau priminti šešėlio efektą);
 • Jei Jūsų oda yra labai jautri, porėta, daug paviršutinių kapiliarų (gijimo laikotarpiu plaukeliai gali išsilieti ir sukurti šešėlio efektą);
 • Jei procedūra yra atliekama ant seno permanentinio makiažo ypač jei darytas šešėliavimas, įvesti plaukeliai nesimatys dėl jau prieš tai odoje esančio pigmento.

Plaukelių tankumas ir ilgaamžiškumas priklauso nuo nupiešto plaukelio storio ir jo įvedimo gylio. Jei plaukelis yra įvestas negiliai tuomet, korekcijas rekomenduojama atlikti dažniau, kad palaikyti spalvą. Būtina paminėti, jog įvedus pigmentą giliau nei, kad rekomenduojama jis gali migruoti odoje. Mūsų specialistai rekomenduoja vieną korekciją atlikti 1- 3 mėnesių laikotarpyje, o sekančias korekcijas po 1 – 1,5 metų, kitu atveju sukuriamas efektas išblunka.

Microblading technikos privalumai lyginant su permanentinio makiažo mašinėlės technika

 1. Nėra vibracijos. Atliekant procedūrą aparatu ypač sudėtinga tolygiai išpiešti plaukelius dėl mašinėlės vibracijos, tačiau atliekant manualinę techniką meistras gali lengviau kontroliuoti savo judesius.
 2. Microblading yra greitesnis metodas nei naudojant aparatą.
 3. Manualinė technika yra pigesnė, nes papildomai nereikia įsigyti mašinėlės
 4. Ilgaamžiškumas. Plaukeliai atlikti microblading technika sugyja aiškesni, jei pigmentas neįvestas per giliai.
 5. Microblading technika padaryti plaukeliai atrodo natūralesni, labiau išlenkti, artimesni natūraliam įvaizdžiui.

Microblading technika žingnis po žingsnio 

Vieną dieną mūsų salone apsilankė jauna moteris prašydama pagalbos. Moteris sirgo alopecija – liga, kuomet žmogus netenka savo natūralių plaukų (galvos, blakstienų, antakių). Šiuo atveju už atliktą procedūrą neprašėme jokio užmokesčio ir microblading permanentinį makiažą atlikome už nuoširdų apkabinimą ir šypseną.

Gana sudėtinga padaryti natūralius antakius, kai žmogus nebeturi nei vieno savo natūralaus antakio plaukelio. Tokiu atveju nėra gairių kur pratęsti antakių liniją, tad tenka improvizuoti ir kurti antakius, jog atrodytų kuo realistiškiau.

 • 1 žingsnis. Piešiame formą.

1step

Kurdami formą, pasitikime tik Golden Ratio liniuote. Kadangi mūsų meistrė Rita pabaigė architektūros studijas ir besimokant jai teko susipažinti su šio įrankio subtilybėmis, tad šis tobulos formos matavimo būdas meistrei jau nebėra naujiena. Šiuo metu šis įrankis yra labiausiai naudojamas grožio srityje. Antakio forma susideda iš daugelio dalykų: pradžia, aukščiausias taškas, plotis, pabaiga, stilinga forma.

 • 2 žingsnis. Ar verta naudoti pirminį nuskausminimą prieš procedūrą? 

Mes niekada nenaudojame pirminio nuskausminimo prieš antakių procedūrą net jei klientas yra labai jautrus, Pirmiausia, jei naudotume, meistrui būtų sunku pajausti odą. Po anestezijos oda dažniausiai tampa labai kieta, tad sudėtingiau pajusti tikrąją odos struktūrą. Antra, procedūra atliekama kur kas greičiau. Skaudžiausia dalis užtrunka apie kelias minutes, kol yra išpiešiami pagrindiniai plaukeliai. Žinoma, jei esate pradedantysis specialistas, rekomenduojama naudoti pirminį nuskausminimą, nes didelė tikimybė, kad Jums bus sunku padaryti pagrindinius plaukelius per trumpą laiką. Šie įgūdžiai įgyjami su praktika.

 • 3 Žingsnis. Plaukeliai

3foot

Dažniausiai mes naudojame U formos adatą, kuri yra 0,18 mm diametro. Mūsų meistrai padaro pagrindinius plaukelius, uždeda nuskausminamųjų ir palaukia keletą minučių. Dar kartą įveda pigmentą į pagrindinius išpieštus plaukelius. Labai svarbu pigmentą įvesti tinkamame gylyje, tačiau ne per giliai. nes tokiu atveju plaukeliai gali išsilieti. Microblading “plaukeliai” turi būti įvedami tarp dermos ir epidermio. Didžiausias galimas spaudimas yra antakio pradžioje, o mažiausias – pabaigoje, kadangi oda yra šalia kaulo, ypač pas senyvo amžiaus žmones. Mes stengiamės plaukelius pavaizduoti kuo natūraliau, nepiešti jų labai tvarkingai. Pati antakio pradžia nebūna labai tanki, taip dar labiau sukuriant realistiškesnį vaizdą. Plaukeliai nuo antakio vidurio iki pabaigos yra įvedami arčiau vienas kito sukuriant tankesnių antakių įvaizdį.

 • 4 žingsnis. Švelnus ir lengvas šešėlis
  4foot

Norint išgauti dar natūralesnį rezultatą, ypač klientams, kurie neturi antakių plaukelių, mes naudojame SoftTap manualinį įrankį arba šešėliavimo techniką aparatu. Rekomenduojame lengvą ir minkštą šešėliavimą tarp antakio vidurio ir pabaigos. Niekada nedarykite ryškaus šešėliavimo antakio pradžioje, kadangi antakis praras natūralumo įvaizdį, bus labiau užbrėžtas.

 • 5 žingsnis. Priežiūrasemi1

 

 

Priežiūra po procedūros yra labai svarbi. Visada laikykitės mūsų specialisto nurodymų.

1 diena – kas valandą antakius reikia valyti distiliuotu arba virintu vandeniu ir plonu sluoksniu tepti Baltic Brows antakių priežiūros kremu.

2-14 dienos – 2-3 kartus per dieną tepti Baltic Brows antakių priežiūros kremu.

Viso gijimo metu reikia vengti kontakto su vandeniu tose vietose, kur darytas permanentinis makiažas, nes vanduo išbrinkina odą bei pigmentą, kas lemia blogą pigmento išliekamumą jūsų odoje.

Kodėl privaloma valyti antakius vandeniu 1-ąją dieną? Būtina nuvalyti besiskiriančią limfą ir stengtis, kad šašas susiformuotų kuo mažesnis ar visai nesusiformuotų.

Pristatėme 5 pagrindinius microblading procedūros žingsnius. Jei laikysitės jų, turėsite tikrai labai natūralius antakius. Nepamirškite naudoti sertifikuotus ir aukštos kokybės pigmentus, kad pasiektumėte geriausius gijimo efektus. Nuoširdžiai rekomenduojame naudoti mūsų pigmentus.

Apačioje galite pamatyti, kaip atrodo antakiai sugijus po mėnesio.

geras